PRÁVA
Žádný z videosouborů není uložen na našich serverech a tedy neodpovídáme za porušování autorských práv.
SOSA “uznává, že použití hypertextových odkazů a tzv. embede kódů není veřejným přenosem, resp. zpřístupňováním autorského díla veřejnosti podle platného autorského zákona a tudíž nepodléhá licencování. ”
Používáním našich stránek, uživatel souhlasí s tím, že toto užívání žádným způsobem neovlivňuje jeho ochotu podpořit původního autora filmů. A pokud ho ovlivní, tak jen takovým způsobem, že ho motivuje v podporování původního autora filmů.
Náhledové obrázky filmů jsou “screenshoty” z filmů (charakterizované jako citace) nebo jsou vydány pod Creative Commons.

PODMÍNKY POUŽITÍ
Stránka tvojefilmy.cz odkazuje na videa, (jinak řečeno embed jejich), přičemž odkazování bylo soudem EU označeno za legální a tedy neporušujeme žádný zákon.
(Zdroj č.1: http://www.scribd.com/doc/244360017/EuGH-C-348-13-Framing)
(Zdroj č.2: https://edri.org/cjeu-embedding-copyright-infringement/)
(Zdroj č.3: https://torrentfreak.com/embedding-copyright-infringement-eu-court-rules-141025/)

Sledovat audiovizuální materiál může uživatel pouze v případě, že disponuje legálně zakoupenou kopií konkrétního audiovizuálního materiálu, nebo má zplnomocnění od vlastníka autorských práv daného audiovizuálního materiálu. V případě, že bude uživatel sledovat audiovizuální materiál bez výše zmíněných náležitostí, porušuje autorský zákon (Sbírka zákona č. 618/2003). Spuštěním audiovizuálního materiálu bez výše zmíněných náležitostí, přebírá uživatel plnou odpovědnost za případné škody způsobené vlastníkovi autorských práv.

Vložené odkazy na filmy online jsou umísťovány na náš online server a jako takové mají pouze informační charakter. Upozorňujeme, že používání a spouštění takových online souborů je zákonem postižitelné podle platných norem. Prosím dodržujte daná pravidla a tak i zákony.